DULAURE : Histoire de Paris. Paris, Furne, sixième éd. , 1837 ; 8 volumes in-8°, demi-chagrin marine. Dos à nerfs ornés. Éd. illustrée de gravures sur acier hors-texte.

Date: 14/06/2016

Prix (TTC): 159.00 €